6 najlepszych filmów na Walentynki

tło

6 najlepszych filmów na Walentynki!

Jeśli jeszcze nie macie planów na dzisiejszy wieczór, nie martwcie się. Romantyczny film we dwoje to zawsze dobre rozwiązanie. Kina tego dnia pewnie będą zapchane po brzegi, dlatego jeśli lubicie spokój, proponuje Wam domowe zacisze. Zastanawiacie się jaki film będzie na ten wieczór odpowiedni? Przygotowałam dla Was kilka fajnych propozycji. Dla każdego coś innego.

„Pretty Woman”

Bogaty przedsiębiorca Edward, proponuje poznanej na ulicy prostytutce posadę płatnej damy do towarzystwa. Kobieta zamieszkuje z nim w ekskluzywnym hotelu i uczy się jak być damą z eleganckiego domu. Z dnia na dzień rodzi się między nimi więź. Co było dalej? Zobaczcie sami.

„Dirty Dancing”

To film łączący taniec i wielkie uczucie.

„Kocha, lubi, szanuje”

A to propozycja bardziej dla singli. Choć dla par również. Po pierwsze, przypomnisz sobie, jak ważna jest druga osoba, a po drugie…Zobaczcie sami!

„Walentynki”

Komedia romantyczna, której akcja rozgrywa się właśnie w Walentynki. Film pokazuje perypetie kilku par, którzy borykają się z różnymi „problemami”.

„500 dni miłości”

W skrócie… główny bohater -Tom próbuje zrozumieć co poszło nie tak w jego związku. Nie jest to typowy wyciskacz łez. Wersja dla tych mniej romantycznych.

„Pamiętnik”

Niezwykła opowieść o prawdziwej miłości, która trwa przez całe życie – aż do końca. Uwielbiam go!

 

No Comments

Leave a Reply

*