Fancy U/ Yoshe/ Moie

Untitled

Kochani! Często pytacie mnie gdzie kupiłam daną rzecz, gdzie znajduje takie perełki lub gdzie możecie kupić to i owo. Dlatego w odpowiedzi na Wasze zapytania postanowiłam zrobić mały cykl. Raz w miesiącu, będę pokazywać  Wam  zestaw trzech firm, które  zachwyciły mnie danego miesiąca.  Takie które, według mnie oferują  niebanalne i oryginalne produkty, w których na pewno kupicie coś ciekawego lub po prostu są warte zauważenia!  Oto pierwsze lutowe zestawienie! W tym miesiącu wybrałam markę Fancy U, Moie oraz Yoshe.

1 Fancy U/ Yoshe/ Moie

1 Fancy U/ Yoshe/ Moie

Jako pierwsza zdecydowanie marka Fancy U. Dlaczego? Nawet nie wiecie jak długo szukałam oryginalnej, ale też dużej, funkcjonalnej torebki. Wiecie jak to jest….Ta jest za prosta, ta za mała, ta oklepana, inna miała za długi pasek, jeszcze inna za krótki. Fancy U oferuje ciekawe, a zarazem praktyczne rozwiązania. Niby całkiem proste torebki, ale poprzez materiał z którego są wykonane i krój wyglądają na ciekawe.

1 Fancy U/ Yoshe/ Moie

1 Fancy U/ Yoshe/ Moie

Drugą marką jest Yoshe, czyli marka  o unikalnych ubraniach, ale też bardzo stylowych. Widać, że są to rzeczy o  niecodziennych formach. Jest to marka, których mało na polskim rynku, dlatego ode mnie duży plus!

1 Fancy U/ Yoshe/ Moie

1 Fancy U/ Yoshe/ Moie

Ostatnia marka, to marka biżuteryjna Moie.  Bardzo prosta, ale zarazem wyróżniająca się wśród marek biżuteryjnych. Widać tu duży nacisk na detale. Moją dużo uwagę przykuły rónież ich zdjęcia. Wszystko wykonane stylowo i ze smakiem!

2 Comments

 • Reply
  ewusa
  17 marca 2016 at 14:48

  Najbardziej spodobały mi się propozycje Yoshe i naprawdę mam ochotę coś od nich zamówić. Oglądam ich projekty na stronie https://www.showroom.pl/marki/551,yoshe i nie wiem czy wybrać tą sukienkę pierwszą z lewej czy drugą od prawej strony? Mogłabyś mi doradzić? :)

  • Reply
   Red Bow
   18 marca 2016 at 16:56

   Pewnie!:) Według mnie zdecydowanie pierwsza z lewej wygrywa (kremowa z rypsą)! Piękne rękawy oraz cały krój sukienki. Pozdrawiam!;)

  Leave a Reply

  *