Detale, które będą modne w 2019 roku

tło

Krótkie legginsy /biker shorts – ten trend z lat 90., był już z nami w zeszłym sezonie. Biker shorts, czyli leginsy z krótkimi nogawkami, również w tym sezonie będą hitem. Noszone i promowane przez największe gwiazdy takie jak siostry Kardashian, czy modelki Hadid szybko zyskały w oczach innych. Już nie są kojarzone tylko i wyłącznie ze stylizacją na rower, a bardziej z oryginalnymi, modnymi lookami.

3 Detale, które będą modne w 2019 roku

Ozdobne spinki  – ozdobne spinki to świetny sposób na urozmaicenie naszej fryzury. Obecnie jest mnóstwo akcesoriów służących do ozdabiania włosów. Dzięki temu, nasze fryzury nie muszą być już dłużej nudne. W szybki i łatwy sposób możemy stworzyć coś oryginalnego. Możemy kupić rozmaite modele. Od napisów wysadzanych mieniącymi się szkiełkami  po minimalistyczne wsuwki. Ważny jest też sposób w jaki się je nosi.

3 Detale, które będą modne w 2019 roku

Kowbojki – czyli ciężkie buty z Dzikiego Zachodu.  Te buty to świetny dodatek, który można nosić przez cały rok. Pasują zarówno do zwiewnych. lekkich sukienek, jak i do przeróżnych ciężkich okryć wierzchnich.

3 Detale, które będą modne w 2019 roku

Duże frotki i gumki do włosów – pamiętam jak sama nosiłam takie frotki w szkole podstawowej. Moda stale zatacza koło i tutaj również przypomniała nam o tym trendzie sprzed lat. Tak drobny element, może stać się jednym z bardziej istotnych elementów stylizacji. Jej kolorystyczne dopasowanie, może sprawić, że nasz zestaw będzie kompletny. Frotki z satyny, weluru, gładkie, we wzory – czego tylko zapragniesz.

3 Detale, które będą modne w 2019 roku

Apaszki na głowie – apaszki można nosić na wiele sposobów. Przewiązać na torebce, do spodni, a także jako element ozdobny na głowie. To idealny detal, który  może stać się również częścią fryzury. Wplatane w warkocze lub zastępujące frotkę,czy opaskę mogą sprawić, że codzienne uczesanie wygląda niebanalnie.

3 Detale, które będą modne w 2019 roku

Perły – symbol elegancji, szyku i szlachetnego piękna. Jak twierdziła Coco Chanel „każda kobieta potrzebuje ich niezliczoną ilość” Czy możemy je nosić na co dzień? Tak jak wiele rzeczy w modzie to również się trochę zmieniło. Teraz perły stały się przewrotnie, buntownicze i zawadiackie. W tym sezonie to dodatek, który występuję głównie w biżuterii.

3 Detale, które będą modne w 2019 roku