Mój wyjątkowy czas – będę mamą!

red-bow

Wielu z Was pytało mnie czy coś się dzieje, że jestem ostatnio mniej w sieci.  Dlaczego tak rzadko mnie widać? Stąd postanowiłam stworzyć dla Was specjalny post i trochę się wytłumaczyć co się u mnie działo. Otóż moi drodzy to prawda, było mnie trochę mniej i też trochę zwlekałam, żeby poinformować Was o całej sytuacji. Jednak przyszedł ten czas, aby się z Wami podzielić tą wspaniałą nowiną.

Kiedyś to dla mnie było nie do pomyślenia, żeby nie być aktywną w sieci. Sto pomysłów na minutę, stawiałam sobie co rusz nowe wyzwania. Starałam się być i tworzyć dla Was na bieżąco. Jednak przyszedł taki okres kiedy mimo, że chciałam to nie do końca zawsze mogłam. Najważniejszy moment w życiu! Przyszedł czas na zmiany…i to wielkie! Czekamy na nasze największe szczęście!

Skąd ten brak aktywności? Jak to mówią ciąża to nie choroba i oczywiście się z tym zgadzam, jednak czasami potrafi wywrócić świat do góry nogami. Okazało się, że  nie tylko mój poziom energii na początku ciąży spadł bardzo mocno  (chyba najniżej jak się da, nie miałam siły myśleć, a co dopiero tu mówić o stworzeniu czegoś kreatywnego), ale też miałam zalecenie od Pani doktor, aby dużo leżeć i odpoczywać. Początki nie ukrywam były naprawdę momentami trudne i rezygnacja z wielu rzeczy/aktywności nie przychodziłam mi wcale łatwo, ale moja wdzięczność i radość z tego co się dzieje rekompensowały wszystkie te chwile.

 To dla Nas wyjątkowy czas. Mimo, że jest pełen obaw i lęków, to mimo wszystko przepełniony jest miłością, troską i wielkim wzruszeniem. Jestem taka podekscytowana, że sama nie wiem co mam jeszcze napisać.

Ta chwila kiedy widzisz w ekranie małą istotkę i słyszysz jej bicie serca to moment, którego się nigdy nie zapomni. Czeka nas niezwykła podróż, którą w trójkę rozpoczniemy już niedługo.

 sign Mój wyjątkowy czas - będę mamą!