Prezentownik Świąteczny dla Niej 2020

tło

Święta tuż tuż! Jak co roku postanowiłam zainspirować Was a pro po świątecznych prezentów. Sama co roku głowie się co kupić swoim najbliższym i wertuję internet w poszukiwaniu czegoś fajnego, dlatego jeżeli jeszcze nie macie pomysłu co kupić swoim bliskim mam dla Was kilka inspiracji.

Lubię jak prezenty są nietuzinkowe. Staram się zawsze szukać takie rzeczy, które będzie można wykorzystać lub nosić przez lata. W tym roku zauroczył mnie Album Iconic Photo. Przepięknie wystylizowany, w którym można zmieścić wiele, powoli zapomnianych już, papierowych zdjęć. Musimy dbać o wspomnienia, a taki album może Nam w tym pomóc.

Jak wiecie jestem sroczką, która kocha złoto. Zresztą, która kobieta nie kocha biżuterii? To zawsze dobry prezent dla kobiety. Dlatego w dzisiejszym prezentowniku znajdziecie aż dwie propozycje. Niebanalne kolczyki i klasyczną, elegancką bransoletke.

Szlachetne materiały, eleganckie wykończenie,  takie jedwabne kimono z chęcią podarowałabym komuś z rodziny.

Reszta moich propozycji? Zobaczcie sami, poniżej wszystkie linki :)18

1. Kolczyki – Anna Samkow, 2.Album Iconic Photo, 3. Jedwabne kimono – Moye, 4. Pudełko na biżuterię – ROSA, 5. Majtki – Veneis, 6.Bransoletka – Apart, 7. Sweter – Nalu Bodywear, 8.Karty do jogi