Stylowy Maraton magazynu „Hot Moda”

11

Od wczoraj chodzę z wielkim uśmiechem na twarzy! Chyba nawet dzisiaj przez sen cały czas się śmiałam ;p Tak się cieszę! Po raz kolejny zostałam doceniona w konkursie, w którym wybierało profesjonalne jury! I kolejny raz pierwsze miejsce! To się nie dzieje! ;D Jeszcze chyba to do mnie tak na prawdę nie dotarło.
Jakiś czas temu wzięłam udział w Stylowym Maratonie organizowanym przez magazyn Hot Moda. Co dokładnie trzeba było zrobić i o co chodziło? Już mówię. Magazyn Hot Moda jeździł przez 10 weekendów do 10 różnych miast w Polsce. Zadaniem w konkursie było stworzenie kreatywnej i nawiązującej do najnowszych trendów stylizacji. Każdy mógł przyjść i wziąść udział w konkursie. W każdym mieście była wybierana jedna osoba, która przechodziła do następnego etapu. Ja zostałam wybrana w Poznaniu i reprezentowałam Poznań. Ale były też dziewczyny np. z Warszawy, Łodzi, Białegostoku. Wczoraj odbył się Wielki Finał w Warszawie. Redakcyjne jury spośród 10 finalistek konkursu wytypowało trzy dziewczyny.  Jedną osobę, która zajęła I miejsce w Konkursie i której stylizacja została uznana za najlepszą,  oraz  jeszcze dwie osoby,  które zajęły II i III miejsce.
Jeszcze to do mnie nie dociera! Ale tą osobą, która zajęła pierwsze miejsce zostałam ja! Mega uczucie i mega szczęście! Wielkie podziękowania dla Hot Moda i dla całego zespołu stylistek! Super organizacja, przepiękne nagrody i niezwykła atmosfera. Jeszcze raz dziękuje!  Cóż mam więcej powiedzieć…KUPUJCIE magazyn HOT MODA ;D

Miejsce III – sesja zdjęciowa

12 Stylowy Maraton magazynu "Hot Moda"

Miejsce II – sesja zdjęciowa

12 Stylowy Maraton magazynu "Hot Moda"

Miejsce I – sesja zdjęciowa oraz AUTO!

12 Stylowy Maraton magazynu "Hot Moda"

12 Stylowy Maraton magazynu "Hot Moda"

Jak widzicie mój  ” zaciesz” nie miał końca!!! 😀  A kluczyki  do mojego nowego auta są na prawdę ciężkie!;D

I na sam koniec cała dziesiątka przepięknych dziewczyn.

12 Stylowy Maraton magazynu "Hot Moda"

2 Comments

 • Reply
  Anonim
  15 grudnia 2014 at 21:28

  najserdeczniejsze gratulacje! Pierwsze miejsce jak najbardziej zasłużenie :)

 • Reply
  Anonim
  15 grudnia 2014 at 20:24

  Super! Wszyscy jesteśmy dumni z Ciebie :) Miejsce I dowodzi, że masz talent oraz że idziesz dobrą drogą! :)

 • Leave a Reply

  *